Anasayfa I Kariyer I Site Haritası I SSS I İletişim

İnka Bilişim Logosu

........................................................
........................................................
........................................................
........................................................
........................................................
Danışmanlık Desteği
E- Bülten Üyeliği
 
------------------------------------------------
Microsoft
------------------------------------------------
0216 469 69 00
(pbx)

Logo Çözümleri

İNKA BİLİŞİM İŞ ZEKASI
İş zekası, ham iş verilerinin toplanması, saklanması ve analiz edilmesi için tasarlanmış uygulamalar ve bu uygulamaları çalıştıran teknoloji araçlarına denir...

Günümüzde bilgiye ulaşmak çok kolay. Hatta o kadar kolay ve etrafta uçuşan bilgi miktarı o kadar fazla ki, beynimiz, bilgasayarlarımız, şirket arşivlerimiz, kayıtlarımız bir süre sonra bilgi çöplüğüne dönüyor.

İş zekası denilen şey burada devreye giriyor ve ellerindeki verileri yararlı bilgiye dönüştürmeye çalışan firmalar için giderek daha önemli bir hal alıyor.
Logo Business Solutions
   
DAHA FAZLA VERİM İÇİN TIGER ENTERPRISE İLE GÜÇ BİRLİĞİ!
LOGO'nun bu kapsamda geliştirdiği ERP yazılımı TIGER ENTERPRISE, rekabetçi işletmelerin hedeflerine ulaşmasına yardımcı bir iş yönetim sistemidir.

TIGER ENTERPRISE; satın alma. üretim ve satış lojistiği özellikleri ve bu temel faaliyetleri destekleyen planlama, finans ve insan kaynakları yönetimiyle şirket içi süreçleri optimize ederken, bir yandan da tedarikçi ve müşterilerle ilişkilerde etkinliğinizi artırıyor.
 
İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ!
TIGER PLUS zenginözelliklerinin yanı sıra, değişen ihtiyaçlara kolaylıkla uyum sağlayan esnek bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda, uygun sahip olma koşulları ile tüm sektörlerde satış, dağıtım, hizmet konusunda faaliyet gösteren firma ve holdinglere çözüm sunmaktadır.

İşletmelerin kurumsal ve operasyonel stratejilerini destekleyen İşletme ile tam uyum sağlayan İç ve dış pazarda rekabet üstünlüğü getiren Büyüme sürecini tam olarak destekleyen, bir ERP çözümüdür.
 
GO PLUS'IN EN'LERİ HİZMETİNİZDE!
Sihirbazlar: Bırakın sizi onlar yönlendirsin! Kurulum Sihirbazı ile firma, dönem, ambar, kullanıcı ve terminal tanımlarınızı, seçeceğiniz kurulum adımı ile başlayarak kolayca oluşturabilirsiniz. Kart Oluşturma Sihirbazı ile malzemelerinizi, müşteri ve tedarikçi kayıtlarınızı istediğiniz özelliklere uygun olarak oluşturabilirsiniz. Sihirbaz, size malzeme ve cari hesap için girmeniz gereken temel bilgileri adım adım göstererek hata yapmanızı engeller.
   
Logo Unity 2
GLOBAL REKABET İÇİN KURUMSAL İŞ ORTAĞINIZ
21. yüzyılın hızla değişen çetin rekabet koşulları; müşteri odaklılık, daha düşük maliyetler ve daha yüksek kalite de üretim sürelerini kısaltarak çok
çeşitli müşteri taleplerine cevap verebilecek
esnekliği kazandırıyor.

Malzeme ihtiyaç planlama ile hangi malzemeden, ne kadar ve ne zaman edinilmesi gerektiğini belirleyebilirsiniz.

Mali Konsolidasyon özelliği ile grup şirketlerimizin aktif, borç, öz kaynak, gelir ve giderlerini bir araya getirebilirsiniz.
Logo Tiger 2
GÜÇLÜ, ÇEVİK, RAKİPSİZ!
İşletmelerin verimlilik için, sadece kendi süreçlerini değil, tedarikçi ve müşterileri ile aralarındaki süreci de en iyi şekilde yönetmeleri gerekiyor.

Tiger2, işletmelerin tüm iş ihtiyaçlarına yanıt veren zengin özelliklere ve değişen ihtiyaçlara kolaylıkla uyum sağlayan esnek bir yapıya sahiptir.

Aynı zamanda, uygun sahip olma koşulları ile tüm sektörlerde satış, dağıtım, üretim, hizmet konusunda faaliyet gösteren firma ve holdinglere çözüm sunmaktadır.
Logo Go
GO; stok, alım satım, muhasebe, üretim, bordro ile ilgili KOBİ’lerin ihtiyaçlarına tam cevap verirken, aynı zamanda interaktif raporlama özellikleri ile firmaların hızlı, zamanında karar alabilmesine olanak tanıyor. Özellikle firma sahiplerine yönelik, yönetici konsolu ile şirket patronları tam ve kesin bilgiye anında ulaşabiliyor.


Logo Start
İşletmelerin kurumsal ve operasyonel stratejilerini destekleyen
İşletme ile tam uyum sağlayan
İç ve dış pazarda rekabet üstünlüğü getiren
Büyüme sürecini tam olarak destekleyen bir ERP çözümüdür.
Logo İnsan Kaynakları
Misyon ve hedeflerinizi benimsemiş, iyi eğitim almış, konusunda uzman kişiler firmanızın başarı grafiğini yükseltmede belirleyici olur. İnsan Kaynakları verimli insan gücü ile işgücü maliyetinizi ve çalışanlarınızın ofis yükünü azaltır, çeşitli analizler sunarak taktik ve stratejik kararlarda yön gösterir.


Logo Shop Manager
LOGO’nun mağazaların operasyonel faaliyetlerinin otomasyonu ve etkin yönetimi için gelistirdiği bir çözümdür. Örme, Konfeksiyon, Ayakkabı, Çeyiz, Halı-Mobilya, Kozmetik, Kırtasiye, Oyuncak, Elektronik, Beyaz Esya ve daha birçok sektörde satıs yapan mağazaların, müsterilerinin isteklerine hızlı yanıt vererek müsteri memnuniyetini artırmaları, etkin ödeme takibi ve stok kontrolü yaparak daha verimli çalısmaları için tasarlanmıstır.
 
Logo Connect
LOGO Connect ile iş ortaklarınızla, tedarikçilerinizle ve kendi şirketleriniz arasındaki iş süreçlerinizde faks ve telefon trafiğinden kurtulacak, belge ve raporlarınıza kaynağından hatasız olarak ulaşacaksınız. LOGO Connect, sizin için en ideal, hızlı ve uygun maliyetli çözümü sunuyor.


Logo Go Garanti
GO Garanti, Tiger 2 ve GO ile Garanti Bankası bankacılık uygulamaları arasında entegre çalışarak, yapılan bankacılık işlemlerinin otomatik olarak muhasebeleştirilmesini sağlayan yenilikçi ve kullanıcı dostu bir uygulamadır.
.


Kobi2B
İş Dünyasına Yeni Bir Köprü Kuruyoruz.
KOBI2B E-İŞ KÖPRÜSÜ, Türkiye’ de bir ilki gerçekleş
tirerek firmaların hem birlikte çalıştıkları tedarikçi, müşteri ve bayileri hem de bankaları aynı platformda bir araya getirerek firmalarda gerçekleşen yığınla evrak girişinin önüne geçmektedir.
 
 
................................
© 2010 İNKA BİLİŞİM
Her Hakkı Saklıdır.