Anasayfa I Kariyer I Site Haritası I SSS I İletişim

İnka Bilişim Logosu

........................................................
........................................................
........................................................
........................................................
........................................................
Depo Otomasyon Çözümleri
E- Bülten Üyeliği
 
------------------------------------------------
Microsoft
------------------------------------------------
0216 469 69 00
(pbx)

OCEAN (Komple Depo & Lojistik Çözümü)

Komple Depo & Lojistik Çözümü

Depo ve Lojistik Çözümünde bir Numara İşletmenizde gerçek bir düzen kurmanızı sağlayan LS Ocean, depolama ve lojistik çözümleri oluşturur.  İşletmenize verim, hız, ve karlılık getirir. Hedeflerinize ulaşmanızda size yardımcı olur. Üretim ve mal kalitenizi depolama ve lojistik sisteminize de yansıtır. Kaliteli ürün, hızlı ve hatasız lojistik ile birleştiği anda verimli olur. Müşteri memnuniyetini arttırır, işletmenizdeki maliyetleri azaltma imkanına sahip olursunuz. LS Ocean işletmenizin sadece depo ve lojistik departmanına değil, üretim, satınalma, finans departmanlarına ve yöneticilere kadar, işletmenizde pek çok iş koluna hitap eder.
İşinize Hız Katın

İşletmenizde personel yönetimi, müşteri memnuniyeti ancak iyi bir bilgi işlem alt yapısı ile çözümlenebilir. Teknoloji insanların ve işletmelerin hayatını kolaylaştırmak amacıyla gelişmektedir. LS Ocean ile daha iyi bir personel yönetimi, işini daha iyi yapan fakat fazla bilgi taşımasına ihtiyaç olmayan personele kavuşursunuz. LS Ocean ile sevkiyatlarınızda kazanacağınız hız, daha kolay müşteri ve memnun müşteri kazanımı sağlar. Rakiplerinize karşı hızlı ve hatasız olmak işletmenizi güçlü kılacaktır.Stoğunuzu, sevkiyatınızı, hammaddenizi, yarımamülünüzü anlık ve doğru izlemek daha hızlı ve doğru kararlar alınmasını sağlar. Satınalma işlemlerinizi kolaylaştırır, satışınızdaki veya lojistiğinizdeki karar mekanizmalarının daha hızlı çalışmasını sağlar.
Tekstil, Otomotiv, Kağıt, Plastik, Makine, Kozmetik ve yüzlerce müşteride başarı.

LS Ocean bugün pek çok sektörde, sektör liderleri işletmeler tarafından başarıyla kullanılmaktadır. Bulunduğunuz sektör hangi sektör olursa olsun, LS Ocean esnek yapısı ile deponuzu en verimli şekilde yönetmenize yardımcı olur. Bugün Türkiye'nin ilk 500 büyük firmasından, kobilere kadar pek çok müşteride başarıyla çalışan LS Ocean işinizi yönetmede büyük kolaylık sağlayacaktır.
İşinize Uygun Çözümler

LS Ocean komplike bir depo ve lojistik yazılımıdır. İşletmenizi analiz eder, depolama ve lojistik sistemlerinizin nasıl iyileştirileceğini belirler ve LS Ocean ile teknolojiyi uygularız. Hazır paket yazılım çözümü LS Ocean, kendi içinde bulundurduğu teknolojilerle esnek ve işe uygun çözümlerin üretilmesine yardımcı olur.
Ayrıntılı Bilgi

LS Ocean gelişmiş, teknolojik ve esnek çözümlerle işletmenizin verimini en üst düzeyde tutmanızı sağlar. Profesyonel ve bilgi birikime sahip kadromuz ile LS Ocean'ının işletmenize ne tür faydalar sağlayacağını öğrenmek ve LS Ocean'nın geniş olanaklarını öğrenmek için lütfen bizi arayınız.
................................
© 2010 İNKA BİLİŞİM
Her Hakkı Saklıdır.