Anasayfa I Kariyer I Site Haritası I SSS I İletişim

İnka Bilişim Logosu

........................................................
........................................................
........................................................
........................................................
........................................................
Logo Çözümleri
E- Bülten Üyeliği
 
------------------------------------------------
Microsoft
------------------------------------------------
0216 469 69 00
(pbx)

GO Shop Manager

Go Shop Manager
GO Shop Manager, LOGO’nun mağazaların operasyonel faaliyetlerinin otomasyonu ve etkin yönetimi için gelistirdiği bir çözümdür. Örme, Konfeksiyon, Ayakkabı, Çeyiz, Halı-Mobilya, Kozmetik, Kırtasiye, Oyuncak, Elektronik, Beyaz Esya ve daha birçok sektörde satıs yapan mağazaların, müsterilerinin isteklerine hızlı yanıt vererek müsteri memnuniyetini artırmaları, etkin ödeme takibi ve stok kontrolü yaparak daha verimli çalısmaları için tasarlanmıstır. GO Shop Manager, perakendecilikteki dinamizme kolay kullanım ve esneklikle cevap veren modül ve uygulamalar içermektedir.
 
GO Shop Manager; Stok (Đrsaliye, Siparis, Seri Lot Takibi, Maliyetlendirme, Dinamik Birimleme, Esdeğer Mal Takibi, Renk/Beden Matrisi, Barkod Etiketi Tasarımı ve Basımı, Arayüz Uyarlama), Fatura, Cari Hesap (Ödeme ve Tahsilat, Ödeme Planı, Taksit Uygulamaları, Parçalı Tahsilat), Kampanya, Çek/Senet, Banka, Kredi Kartı, Kasa, Döviz Kuru Takibi, Malzeme Sınıfları, Barkod Etiketi Tasarımı ve Basımı, Kampanya Yönetimi, Satıs Konsolu_2 (Hızlı satıs penceresi), Satıs Konfigürasyon Yönetimi, Talep Yönetimi, Dövizli Hesap Makinesi, GO Standart Raporlama Aracı, Görev Zamanlayıcı, Yönetici Konsolu, GO Webmaster bölümlerinden olusur.

GO Shop Manager’ın kullanıcı dostu kolay arayüzü öğrenme süresini kısaltmakta, etkin ve keyifli bir kullanım sağlamaktadır. Mağazalarınızdaki kritik bütün süreçleri kolay, hızlı ve güvenli bir sekilde takip ederken, kararlarınızı etkin bir sekilde alıp, verimliliği en üst düzeye çıkarabilirsiniz. Mağazalarınız üzerindeki kontrolünüzü artırmak mı istiyorsunuz? GO Shop Manager yanınızda. Đs gücünden tasarruf sağlayarak satıs verileriniz, stok seviyeleriniz gibi günlük kritik bütün islemlerinizin takibini kolayca yapabilirsiniz.
Go Shop Manager

GENEL ÖZELLİKLER


Windows Uyumluğu: Tam Windows uyumu, LOGO’nun titizlikle hazırladığı kolay kullanımlı arayüz ile birleserek çabuk öğrenme ve kullanım kolaylığı avantajı sunar.

İliskisel Veritabanı: GO Shop Manager desteklediği MS SQL Server iliskisel veritabanı sayesinde isletmelerin güvenilirlik, performans ve ölçeklenebilirlik ihtiyaçlarını karsılar.

Veri Güvenliği: Transaction özelliği sayesinde veritabanı bütünlüğünü sağlar, donanım veya yerel ağ problemlerinden kaynaklanan kesintilerden büyük ölçüde etkilenmez.

Veri Aktarımı: GO Shop Manager, dünyada bir standart haline gelen XML tabanlı veri değisim özelliklerini destekler. Veri aktarım özelliği tüm sistem genelinde yer alır ve farklı kaynaklardan ulasan verilerin konsolidasyonunu sağlar. Olusturulan veri merkezleri ile subelerden merkeze veri akısı kolaylıkla yapılabilir. Merkez-mağaza yapısında Terminal-Server altyapısı ile on-line ve off-line çalısma sekillerini destekler.

Kullanıcı Yetkilendirme: GO Shop Manager, çok seviyeli erisim hakları ile bilgi güvenliğinizi garanti eder. Sistem yönetmeni ile her kullanıcı veya kullanıcı grubunun menülere ve menü seçeneklerine erisim haklarını tanımlayabilirsiniz. Kayıtların kimin tarafından değisirildiğini sistemden öğrenebilirsiniz.

Raporlar ve Formlar: GO Shop Manager’ın içerisinde birçok hazır rapor ve form bulunmaktadır. Rapor uyarlama aracı sayesinde mevcut ve yeni tasarlayacağınız raporlara yeni filtreler ekleyebilir, kolonlara göre gruplayabilir, grup toplamları alabilirsiniz. Raporlarınızı ekranda gördüğünüz haliyle yazıcıya gönderebilir, Tablo, PDF, Excel, HTML ya da XML dosyaları olusturabilirsiniz. Ayrıca raporları grafikler halinde görüntüleyebilirsiniz. Sık kullandığınız ve özellestirdiğiniz raporları kaydedebilir ve tek tusla kolayca çağırabilirsiniz. GO Focus ile, teknik uzmanlık gerekmeden bilgilerinizi Tablo, Metin, Grafik, Kayan yazı formatlarında raporlayabilir, istediğiniz filtreleri kullanarak ihtiyacınız olan veriye ulasabilirsiniz. Ayrıca, esnek pivot tablo, grafik ve kayan yazı türlerinde analizler yapabilir, formül kullanmadan, yalnızca mouse yardımı ile 1-2 dakika içinde, dinamik raporlar alabilirsiniz. GO Shop Manager’a özel hazırlanmıs raporlar ile vakit kaybetmeden ihtiyaçlarınıza en uygun raporları inceleyebilirsiniz. GO FOCUS is verimliliğinin en üst düzeyde sağlanabilmesi için, islenen bilginin kolay anlasılır bir sekilde analiz edilebilmesine yardımcı olur.
................................
© 2010 İNKA BİLİŞİM
Her Hakkı Saklıdır.