Anasayfa I Kariyer I Site Haritası I SSS I İletişim

İnka Bilişim Logosu

........................................................
........................................................
........................................................
........................................................
........................................................
Logo Çözümleri
E- Bülten Üyeliği
 
------------------------------------------------
Microsoft
------------------------------------------------
0216 469 69 00
(pbx)

Shop Order

Shop Order
Mağaza, toptan satış, showroom gibi satış noktalarına çözüm sağlayan ShopOrder, mağazadaki prestijinizi arttırırken aynı zamanda müşteri memnuniyetini de en yüksek seviyeye çıkarmanıza yardımcı olur. Satış temsilcilerinin müşteriye en iyi hizmeti vermesini sağlayan ShopOrder müşterinin siparişlerini anında aldığı gibi, aynı zamanda müşteriyi anında bilgilendirmenizi sağlar.
Hazır Çözüm
Sempa 13 senelik bilgi birikimi ve tecrübesi ile sizlere hazır paket çözüm sunuyor. Türkiye genelindeki bayi ağı ile satış ve satış sonrası hizmetleri alabilirsiniz. ShopOrder'ın kuruluş ve eğitimleri alıp hemen kullanıma başlayabilirsiniz.
Sipariş Modülü
Satış temsilcisi elinde taşıdığı el terminali ile müşteriye hem bilgi verir, hemde siparişini alabilir. İster ürün barkodunu okutarak ister listeden seçim yaparak ürün fiyatını, stok durumunu, müşteriye en son verilen satış rakamını görebilir. Sipariş giriş sırasında sipariş toplamlarını, müşteri bakiyesi, müşteri risk limitide görülerek satış temsilcisinin satışı yönlendirmesini yardımcı olunur. Sipariş hiç bir ara işlemden geçmeden, bilgisayar yanına gelmeden Logo GO, TIGER veya LKS2 yazılımına anında kayıt edilir.
Düzenleyici İşlemler
Sergilenen ürünlerde ürün barkodları ve fiyatlarda hata olabilmektedir. Bunun için ShopOrder gerek fiyatların kontrolü, gerekse ürün barkodlarının doğru atanıp atanmadığı kontrolünü yapmanıza olanak veren özelliktedir. El terminali ile ürün rafında barkod ataması ve fiyat kontrolünü gerçekleştirebilir. ShopOrder'ın önemli faydalarından bir tanesi de ürün etiketlerine fiyat koymanız gerekmez. Çünkü el terminalleri ile anında ürün fiyatlarını görebilirsiniz.
Depo İşlemleri
ShopOrder sadece müşteri yanında işlem yapmanızın dışında, depo mal kabulden sevkiyata olan işlemleri de barkod ve el terminalleri aracılığyla yapmanızı sağlar. Mal Kabulden, sarf ve fire işlemlerine kadar pek çok işlemi daha hızlı ve hatasız yapabilirsiniz.
Kusursuz Sevkiyat
Müşteriden alınan siparişlerin eksiksiz ve hatasız gitmesi olası iadeleri engelleyeceği gibi müşteri memnuniyetini de yukarı çekecektir. Sipariş kontrollü sevkiyat işlemi ile siparişlerde fazla, eksik ve yanlış ürün gidişlerini engelleyebilirsiniz. Sadece bununla kalmayıp depo personelinin ürünleri tanıma zorunluluğunu da azaltabilirsiniz.
Parametrik Yapı
ShopOrder işletmenizdeki kurallara uyabilecek alt yapıya sahiptir. Kullanıcı haklarından, işlemler kurallarına kadar pek çok parametre içerir. Bu sayede görev dağılımı, yetkilendirme, işlem sonuçlarının nasıl kayıt edileceği belirlenenebilmektedir. 
................................
© 2010 İNKA BİLİŞİM
Her Hakkı Saklıdır.